fbpx

Запрошуємо на конференцію «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

Вже завтра, 14 березня 2019 року відбудеться пленарне засідання V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція буде проходити в 1 корпусі Національного авіаційного університету, на 3 поверсі, в залі Вченої ради, за адресою проспект Комарова 1, м.Київ.

У програмі виступи представників Держгеокадастру України, Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, Офісу ефективного регулювання, компаній «ECOMM Co», «Кайлас А», «Drone.UA»,«ГЕОНІКС», «ШЕЛС», «Stonex», «ЕЛНАВ», «Hi-Target», «Систем Солюшнс» та інших.

Під час роботи конференції буде проходити виставка та майстер-класи по використанню навігаційно-геодезичного обладнання, безпілотних літальних апаратів та програмного забезпечення для проведення земельно-кадастрових робіт.

В ході роботи виставки всі бажаючи зможуть ознайомитись з функціями та можливостями сучасних геодезичних приладів та БПЛА, спробувати їх в роботі та отримати відповіді на всі питання щодо їх використання.
Область прикрепленных файлов